Oficjalna strona ŚALH - Sezon 2015/2016 ŚALH Półfinały
Sobota, 2016-12-10, 02:02:26
ŚLĄSKA AMATORSKA LIGA HOKEJA
Sezon 2015/2016 ŚALH Półfinały
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Formularz logowania

Runda półfinałowa - mecze rozgrywane do dwóch zwycięstw

Półfinał 1
M1: 
   
13.02.2016 18:30 Tychy
    PIONIER TYCHY - UNIA OŚWIĘCIM   7:3 (1:0, 2:3, 4:0)
     10:54      1:0   Kwieciński
     17:28      1:1   Rzeszutko
     24:41      1:2   Warchał - Szulc
     27:55      1:3   Szulc - Piega
     28:52      2:3   Fus
     31:30      3:3   Kwieciński
     35:04      4:3   Fus - Kaczkowski
     40:46      5:3   Kwieciński
     44:12      6:3   Żbik - Mioduszewski
     44:53      7:3   Miłek
     Kary: 14 - 14 

M2: 
   
21.02.2016 18:00 Oświęcim
    UNIA OŚWIĘCIM - PIONIER TYCHY  5:2 (2:1, 2:0, 1:1)

      2:18      1:0    Kaczmarczyk - Wawrzyczek - Pułkownik
      3:47      1:1    Kwieciński - Pachut
      4:10      2:1    Kaczmarczyk - Pułkownik
      23:46    3:1    Krzemień - Rydzoń
      27:27    4:1    Wawrzyczek - Krzemień - Pułkownik
      30:40    4:1    RK  Żbik (Tychy)
      37:19    5:1    Szulc - Rydzoń
      38:34    5:2    Żbik - Zawadzki
      Kary:  14 - 22
     

M3: 
   
27.02.2016 17:00 Tychy
    PIONIER TYCHY - UNIA OŚWIĘCIM  1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
      9:26      0:1   Szulc - Wójcik D.
      23:20    0:2   Olszowy - Kaczmarczyk
      26:16    0:3   Olszowy - Pułkownik
      32:46    0:4   Wawrzyczek
      39:12    1:4   Pachut - Kaczkowski
      40:19    1:5   Kaczmarczyk - Olszowy
      Kary:   43 - 20

 

Półfinał 2
M1: 
   
13.02.2016 18:30 Sosnowiec
    ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I - POLONIA BYTOM   5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
     10:10      1:0   Fusiński - Gacek
     15:28      2:0   Madeksza - Ciepliński
     16:08      3:0   Fusiński - Ciepliński
     34:02      4:0   Madeksza - Ciepliński
     42:25      5:0   Sroka - Fusiński
     Kary:  6 -2 


M2: 
   
28.02.2016 19:00 Bytom
    POLONIA BYTOM - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I   5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
     5:45       1:0    Leś - Sikora - Hudyma
     12:50     1:1    Kaleta - Madeksza
     15:58     2:1    Sikora - Leś
     28:11     3:1    Tymczyszyn - Kamuda Michał
     29:24     4:1    Kamuda Michał - Świerniak - Tymczyszyn
     35:39     5:1    Sikora - Kamuda Michał
     Kary:   4 -12

M3: 
   
06.03.2016 17:00 Sosnowiec
    ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC I  - POLONIA BYTOM  2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
     9:58       0:1    Sikora - Świerniak
     22:12     1:1    Owczarek - Kisiel
     29:47     2:1    Sujka
     Kary:   10 - 4

Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Grudzień 2016  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Archiwum wpisów

Copyright MyCorp © 2016