Oficjalna strona ŚALH - Sezon 2015/2016 ŚALH V kolejka
Piątek, 2016-12-09, 02:51:51
ŚLĄSKA AMATORSKA LIGA HOKEJA
Sezon 2015/2016 ŚALH V kolejka
Statystyki

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Formularz logowania

<<<  V kolejka >>>

GRUPA A

18.10.2015 20:00 Janów
Naprzód Janów - Szerszenie Oświęcim 2:5 (0:3, 2:1, 0:1)
0:25      0:1   Bator
10:36    0:2   Bator
13:25    0:3   Bator
16:33    1:3   Pawlas - Słomka
18:30    2:3   Dittrich B. - Czakański
26:16    2:4   Adamowicz
30:53    2:5   Janik - Bator 

Kary: 12 - 37 (w tym kara meczu zawodnik Szerszeni - P. Janik)

18.10.2015 19:30 Tychy
Tychy Knights - Polonia Bytom  0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
7:29      0:1   Leś - Sikora
16:25    0:2   Tymczyszyn - Leś
28:00    0:3   Sikora - Świerniak
31:53    0:4   Leś - Kaczyński
35:35    0:5   Leś
Kary:   20 - 4

18.10.2015 20:00 Janów
Wojownicy Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec II  11:1 (5:1, 3:0, 3:0)
3:16      0:1   Czechowicz - Rydlewski
4:52      1:1   Bara - Wilk - Czarny
10:40    2:1   Czarny - Dzięgiel
12:59    3:1   Wilk - Czarny - Bara
13:11    4:1   Grabowski - Dzięgiel - Leśniak
14:57    5:1   Czarny - Wilk
17:12    6:1   Czarny - Bara
19:58    7:1   Wilk - Szpyt - Czarny
29:19    8:1   Bara - Wilk
37:35    9:1   Bara - Kołodziej
39:32   10:1  Kołodziej
41:59   11:1  Kołodziej - Wilk
Kary:  10 - 8
 

17.11.2015 21:00 Katowice
Katowickie Byki - Pionier Tychy 2:7 (1:4, 0:1, 1:2)
6:03      0:1   Kwieciński
8:03      0:2   Fus - Kwieciński - Garyga
11:51    0:3   Fus - Garyga
12:49    1:3   Kolonko Tomasz - Kolonko Seweryn
13:14    1:4   Senczek - Kwieciński - Fus
22:10    1:5   Pachut - Garyga - Miłek
34:49    2:5   Kolonko Patryk - Sroka
38:05    2:6   Kwieciński - Pachut
42:46    2:7   Senczek - Guściora - Garyga
Kary:   14 - 10


  


GRUPA B

11.10.2015 18:00 Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec I - Chemik Kędzierzyn 7:3 (1:0, 4:1, 2:2)
11:04     1:0     Sroka
18:41     1:1     Grzesik - Haraszkiewicz
21:27     2:1     Kaleta - Kula
22:12     3:1     Madeksza - Fusiński
25:51     4:1     Sujka - Owczarek - Kisiel
28:30     5:1     Zdrojewski - Sujka - Madeksza Paweł
31:30     6:1     Gacek - Kula - Owczarek
33:16     6:2     Haraszkiewicz - Drabik - Molenda
44:25     6:3     Molenda - Stochaj
44:43     7:3     Sroka - Madeksza - Juszczyk
Kary:  2 - 8
    

18.10.2015 20:15 Katowice
Sigma Katowice - Vikings Oświęcim  3:3 (2:1, 1:1, 0:1)
2:22      1:0   Adamoszek - Chrapek
3:49      1:1   Szpakowski
4:18      2:1   Chodak - Wójcik
21:44    3:1   Lisowski - Szalkowski - Adamoszek
24:13    3:2   Łabaj - Szpakowski
37:01    3:3   Korczyk
Kary:  12 - 14

18.10.2015 11:50 Oświęcim
Unia Oświęcim - Dragons Tychy  3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
2:14      0:1   Miler - Berger
8:17     1:1    Olszowy - Krompiec - Szulc
13:00   2:1    Olszowy - Musiał
19:32   3:1    Szulc - Warchał
Kary:   10 - 16

29.11.2015 14:00 Sosnowiec
Sielec Sosnowiec - STV Katowice  9:3 (3:1, 4:0, 2:2)
6:02     0:1    Mazur - Nowak
7:01     1:1    Sikorski - Kania
12:34   2:1    Sikorski - Kania - Klich
14:32   3:1    Stożek -  Klich
16:15   4:1    Sikorski - Klich - Roczniok
19:28   5:1    Mikołajczyk - Sikorski
21:11   6:1    Klich - Mikołajczyk
23:15   7:1   Krysztopowicz - Roczniok
30:27   7:2   Maryniok - Wiśniewski
33:38   8:2   Jaros - Klich
39:54   9:2   Ulman - Stożek
43:55   9:3   Wiśniewski - Konieczka
Kary: 10 - 8 

 

Wyszukiwanie
Kalendarz
«  Grudzień 2016  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Archiwum wpisów

Copyright MyCorp © 2016