Formularz logowania
Główna » 2014 » Październik » 12 » Janów uratował remis w meczu z Bykami
19:59:57
Janów uratował remis w meczu z Bykami

To kolejny derbowy mecz w tym sezonie w lidze Amatorskiej, tym razem w grupie A i tym razem drużyn z Katowic, Naprzodu Janów i Katowickich Byków. Trochę bliżej zwycięstwa były katowickie Byki i to nie ze względu na przewagę na lodzie, a raczej ze względu na nieudolność i nieskuteczność drużyny z Janowa, która raz po raz marnowała 100% sytuacje. Z kolei goście skutecznie kontrowali, co w połączeniu z walecznością sprawiło że na początku 2 tercji prowadzili już 3:0, a na pół minuty przed końcem meczu 4:3. Jednak wówczas szybka kontra wyprowadzona przez Janowian po wznowieniu w ich tercji obronnej zakończona tym razem jednak zdobyciem bramki, odebrała Bykom 1 punkt, a mecz stojący na słabym poziomie zakończył się ostatecznie remisem 4:4.

Wyświetleń: 955 | Dodał: Admin | Rating: 5.0/1